Michał Kasprzyk

Michał Kasprzyk

Showrunner

Wierzy w moc storytellingu, szczególnie historii, które dają wartość odbiorcom.

Jako producent podcastów tworzył serie m.in. dla Capgemini, Empiku i Nokii. Jego agencja Cleverhearted Showrunners produkuje podcasty dla firm. Prowadzi podcast „Marketing Opowieści”, poświęcony storytellingowi w działaniach marketingowych. Jest członkiem The Podcast Academy, bierze udział w przyznawaniu nagród „Ambies”, czyli podcastowych Oscarów. Korzystał z mentoringu osób z NPR i BBC.

Przemawiał na największych polskich konferencjach: I Love Marketing, InfoShare, Internet Beta, TEDxKatowice.

Przez 5 lat organizował TEDxWroclaw, czyli lokalną wersję konferencji TED (o Pomysłach Wartych Rozpowszechniania). Ostatnia organizowana przez niego edycja miała epicką formę musicalu. Uczył się przemawiania między innymi od Chrisa Andersona (dyrektora TED) oraz Hansa Roslinga (weterana TED-owych przemówień).

Strona osobista

Strona firmy

LinkedIn

Posłuchaj w tych podcastach

Marketingowe Tipy

Marketingowe Tipy

Wiemy jak wymagająca jest praca marketera i ciągła presja bycia na bieżąco ze zmieniającym się rynkiem.
Nieważne czy jesteś na początku zawodowej drogi czy może chcesz poszerzyć swoje kompetencje – posłuchaj ekspertów z różnych obszarów marketingu, którzy w kilkuminutowych odcinkach dzielą się z Tobą swoją wiedzą.

Posłuchaj w tych odcinkach

Co musisz zrobić, zanim nagrasz podcast firmowy?

Co musisz zrobić, zanim nagrasz podcast firmowy?

Chodź, wyciągamy mikrofon i nagrywamy podcast. A nie, czekaj, czasami lepiej nie rzucać się na głęboką wodę, żeby upewnić się, że wszystko zrobimy dobrze. Co zrobić przed nagraniami do podcastu?

Pin It on Pinterest