Trailer

Czego i od kogo nauczysz się z Marketingowych Tipów?
byCleverhearted Showrunners

Rozwiń swoje marketingowe skrzydła z branżowymi ekspertami. Od poniedziałku do piątku posłuchasz tutaj kilkuminutowych wskazówek na przeróżne tematy ze świata marketingu.

Zapraszamy na: https://www.cleverhearted.com/category/podcast-mt/

***

“Marketingowe Tipy” są podcastem marki Cleverhearted Showrunners, która wspiera firmy w produkcji podcastów i działaniach storytellingowych. Jeśli zastanawiasz się nad podcastem dla swojej marki, wejdź na https://cleverhearted.com i zamów bezpłatną konsultację.

Showrunnerka podcastu: Simona Zelek

Produkcja: Cleverhearted Showrunners

Marketingowe Tipy

Wiemy jak wymagająca jest praca marketera i ciągła presja bycia na bieżąco ze zmieniającym się rynkiem.

Nieważne czy jesteś na początku zawodowej drogi czy może chcesz poszerzyć swoje kompetencje – posłuchaj ekspertów z różnych obszarów marketingu, którzy w kilkuminutowych odcinkach dzielą się z Tobą swoją wiedzą.

Słuchaj na:

Twórcy

Michał Kasprzyk

Showrunner

Michał Kasprzyk

Showrunner

Michał Kasprzyk

Showrunner

Michał Kasprzyk

Showrunner

W tym podcaście usłyszysz

Najnowszy odcinek

Kolejne odcinki

5 modułów doświadczeń konsumenta

5 modułów doświadczeń konsumenta

Ciekawą koncepcją, która pomoże Ci dokładnie zrozumieć proces obcowania klienta z marką, jest 5 modułów doświadczeń klienta. Jakie to moduły, jak wpływają na doświadczenie klienta i jak wykorzystać je w swoim biznesie?

Jak wykorzystać archetypy marki?

Jak wykorzystać archetypy marki?

Dowiedz się, jak wykorzystać archetypy marki w strategii brandingowej. Zbuduj tożsamość, która wyróżni Cię na rynku i która będzie przemawiać do klientów na poziomie emocjonalnym.

Co musisz zrobić, zanim nagrasz podcast firmowy?

Co musisz zrobić, zanim nagrasz podcast firmowy?

Chodź, wyciągamy mikrofon i nagrywamy podcast. A nie, czekaj, czasami lepiej nie rzucać się na głęboką wodę, żeby upewnić się, że wszystko zrobimy dobrze. Co zrobić przed nagraniami do podcastu?

Czym jest i jak napisać user story?

Czym jest i jak napisać user story?

User story to narzędzie, które pomaga zrozumieć, czego dokładnie oczekuje użytkownik i jakie cele chce osiągnąć. Posłuchaj jak wykorzystać jego potencjał w swoim biznesie.

Pin It on Pinterest

Share This