Możesz polegać na naszej wiedzy i doświadczeniu

Chcesz podcast, ale nie wiesz od czego zacząć?

Tworzenie podcastów sprawia nam wiele radości. Pomożemy Ci odpowiedzieć na pytanie czy podcast w ogóle ma dla Ciebie sens. A jeśli tak, to jak wpasować go w Twoje działania i jak powinien brzmieć. Będziemy Ci towarzyszyć na każdym kroku.

… lub poczytaj więcej o podcastach na naszym blogu.

… lub posłuchaj i pooglądaj o podcastach w portalu Seryjni Marketerzy.

Odkryj potencjał podcastów

Dlaczego warto skorzystać z mocy podcastów?

Podcasty są medium, którego w Polsce regularnie słucha ponad 7 milionów osób. Są jednym z najlepszych sposobów na budowanie i wzmacnianie relacji z odbiorcami – to dzięki podcastom spędzają oni z marką dużo więcej czasu. Większość słuchaczy deklaruje, że dosłuchuje ulubione odcinki do końca. Często są to programy trwające po kilkadziesiąt minut, a nawet dłużej. Ten czas wzmacnia zaufanie do marki.

Podcasty są też świetne do opowiadania długich historii. Coś, co nie przejdzie w innych formatach, bo odbiorcy stracą uwagę, w podcastach jest często wręcz pożądane.

41% polskich słuchaczy odwiedza polecane w podcastach strony www, a 32% jest skłonnych do zakupu reklamowanych w podcastach produktów.

Źródło danych: „Słuchacz podcastów w Polsce 2022” Grupy Eurozet

Pierwszy krok do podcastu marki

Nie wiesz od czego zacząć? Nie przejmuj się, chętnie pomożemy. Spotkajmy się na bezpłatnej konsultacji. Nie musisz nawet wiedzieć, o co pytać – jeśli będzie taka potrzeba, poprowadzimy spotkanie.

Umów bezpłatną konsultację

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że ciężko podjąć ważne decyzje bez poznania wszystkich szczegółów. Chcemy pomóc Ci zdecydować czy stworzenie własnego podcastu jest dla Ciebie odpowiednie.

Konsultacja trwa 20 minut, odbywa się online, jest bezpłatna i niezobowiązująca.

Przykładowe tematy, które możemy poruszyć:

  • Czy podcasty to medium odpowiednie dla Twojej firmy
  • Jak wpasować podcast w inne działania marketingowe
  • Jakie nieszablonowe rozwiązania można zastosować w podcastach
  • Ile kosztuje produkcja podcastu, jaki trzeba mieć sprzęt, ile trwa produkcja itp.
  • Inne tematy związane z podcastami, które przyjdą Ci do głowy

Z kim najczęściej pracujemy?

=

Produkujemy podcasty przede wszystkim dla średnich i dużych firm, w których współpracujemy z osobami dedykowanymi do marketingu lub employer brandingu.

Stworzyliśmy produkcje dla takich marek jak Empik, Capgemini czy Nokia, ale też mniejszych brandów.

=

Uwielbiamy produkcje niestandardowe. Chcemy pokazywać, że to medium może brzmieć wyjątkowo. Chętnie zrealizujemy podcasty fabularne, narracyjne, reportażowe, eksperymentalne… Czyli takie, którymi marki na zachodzie posługują się już od dawna.

Realizujemy też oczywiście wywiady z ekspertami i inne formaty, ale zawsze staramy się je ugryźć od unikalnej strony.

Klikając przycisk “Wyślij zapytanie” potwierdzasz, że zapoznałeś się z Regulaminem i akceptujesz jego postanowienia.
Podane przez Ciebie dane osobowe będziemy przetwarzać w celu i zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi. Administratorem Twoich danych osobowych jest Biuro Mówców Spice Michał Kasprzyk. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Email
Telefon

+48 790 300 458

Co dalej?

Po Twoim zapisie odezwiemy się do Ciebie i umówimy spotkanie z jednym z naszych producentów, którzy niejeden podcast już wypuścili. Jesteśmy ekspertami i pasjonatami tego medium. W trakcie sesji możesz skorzystać z całej naszej wiedzy i doświadczenia.

Pin It on Pinterest